KINCSKERESŐ TEHETSÉGGONDOZÓ PROGRAM

A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola által elindított Kincskereső Tehetséggondozó Program célja felkutatni, kiválasztani és képzésben részesíteni a debreceni oktatási intézményekben tanuló sporttehetségeket, ezáltal megfelelő utánpótlást biztosítani a DSI szakosztályai, valamint Debrecen felnőtt sportszervezetei számára. A tehetséggondozó programunk immár 14 éve működik sikeresen.

A programra jelentkezhet minden 5-8 éves óvodás vagy iskolás gyermek. Minden évben szeptember hónapban indulnak az új csoportok számára a foglalkozások, melyek a tanév végén, júniusban fejeződnek be. A program időtartama alatt bármikor át lehet lépni a Sportiskola szakosztályaiba, amennyiben valakinek megtetszett egy adott sportág.