Katinka győzelme

2013. 10. 19. (szombat) 10.00

Aranyérmet szerzett a szlovéniai Skate Celje elnevezésű nemzetközi műkorcsolyaversenyen a Debreceni Sportcentrum – Sportiskola sportolója, Győrfi Katinka. 10 éves tehetségünk 32.19 pontot gyűjtött a neves viadal Cubs Girls kategóriájában, ezzel maga mögé utasította mind a 29 vetélytársát.
 Műkorcsolya     Műkorcsolya

„- Katinka nagyon ügyesen versenyzett. A legutóbb megtanult elem a dupla lutz volt, amelyet sikeresen be is tudott mutatni Szlovéniában. A következő verseny, amelyen részt veszünk, a Santa Claus Kupa lesz. Ezt a viadalt Budapesten rendezik, és a sportiskolából Győrfi Katinka, Herdon Sára és Királ Bernadett indul rajta” – mondta Vardanjan Tigran szakosztályvezető.

A hétvégi viadal részletes eredménylistája megtekinthető ezen az oldalon: http://dkc.simetric.si/dinamic/rezultati/57/CAT232RS.HTM

Gratulálunk, Katinka!

Cikk nyomtatása