Izgalmas siker a hosszabbításban

2015. 02. 04. (szerda) 10.00

A ráadásban, egyetlen kosárral tudott győzni a Debreceni Kosárlabda Akadémia – DSI leány kadet csapata a Nemzeti Kiemelt Bajnokságban. Cserfalvi István és Kozák István tanítványai egy rendkívül izgalmas és jó színvonalú találkozón 62-61-re diadalmaskodtak a Török Flóris Törekvés SE ellen a hétvégén.
 Kosárlabda leány     2015-02-04Kosárlabda leány

Debreceni KA – DSI - Török Flóris Törekvés SE 62:61 (21-8, 13-14, 5-16, 16-17, 7-6) DEBRECENI KA – DSI: Szabó Evelin 26, Stekler Kamilla 16, Radványi Dóra 6, Bándi Virág, Keresztúri Sarolta 4, Halász Izabel, Sükei Zsuzsa, Bartal Eszter 2 pont. Cserfalvi István edző: „Nagy dicséret illeti a csapatot, hogy bár az első negyedben jelentős előnyre tettünk szert, az ellenfél felzárkózott, az utolsó negyedben a vezetést (5 pont) is átvették, sikerült fordítani, tulajdonképpen a Törekvés egy szerencsés, az utolsó pillanatban elengedett 3 pontossal harcolta ki a hosszabbítást, és a hosszabbításban is volt tartása a csapatnak, és megnyerte a mérkőzést. Kiemelendő Evelin 26 dobott pontja, Kamilla tripla-duplája (16 pont, 13 lepattanója, 10 kiharcolt személyi hibája) A továbbiakban javítani kell a letámadás elleni játékunkon, nagyon sok volt az eladott labda (31), tulajdonképpen ezekből tudott az ellenfél felzárkózni.”