Miskolcon maradt pontok

2015. 02. 11. (szerda) 10.00

21 pontos vereséget szenvedett a Debreceni Kosárlabda Akadémia – DSI leánycsapata a Nemzeti Kiemelt Kadet Bajnokságban, Miskolcon. A fiatalok már az első két negyedben nem tudtak lépést tartani a DVTK-val, s hiába a jobb folytatás, maradt a hazai győzelem.
 Kosárlabda leány     2015-02-11Kosárlabda leány

DVTK - Debreceni KA-DSC-SI 59:38 (16-7,18-7,13-16,12-8) Debreceni KA-DSI: Szabó Evelin 18/3, Radványi Dóra 6, Sükei Zsuzsa 5, Stekler Kamilla 3, Bándi Virág 2, Keresztúri Sarolta 2, Tamás Réka 2 pont. Cserfalvi István edző értékelése: „Kár az elrontott első félidőért, mivel az itt összeszedett hátrányt nem sikerült ledolgozni. A második félidő teljesen kiegyenlített küzdelmet hozott, a negyedik negyed közepén feljöttünk 11 pontra, de közelebb férkőzni nem sikerült. Az első negyed nyolcadik percében 9-7-re vezetett a miskolci csapat, ekkor azonban sok volt az eladott labdánk, amiből kaptuk az indítás kosarakat és egy 25-6-os periódussal alakult ki a 20 pontos különbség, ami megmaradt a meccs végéig. Hozzátartozik a történethez, hogy Kamilla betegség után vállalta a játékot, így negyedenként 3 percet játszott, Sára 7 perc után már 3 személyi hibánál járt. Támadásban egyedül Evelin nyújtott jó teljesítményt.”