Nyíregyházán pattogtattak

2014. 09. 10. (szerda) 10.00

Hetedik helyen végzett a Nyíregyházán megrendezett Teremavató Felkészülési Tornán a Debreceni Sportcentrum – Sportiskola serdülő „A” leány kosárcsapata. Kozák István és Máthé Katalin tanítványai nehéz csoportba kerültek, s végül a házigazdák „B”- csapatával játszottak a hetedik helyért vasárnap.
 Kosárlabda leány     Kosárlabda leány Nyíregyházán pattogtattak

Eredmények: 2014. szeptember 5. péntek DKA-DSI - Nyíregyháza "A" 48:65 (4-19, 21-17, 11-14, 12-15) Pontszerzőink: Muzsnay Lilla 13, Szabó Emese 9, Major Panna 8, Száva Dorina 5, Endrey Csenge, Szilágyi Anna 4, Katona Ágnes, Lövei Tamara 2, Magyari Lilla 1 pont. Értékelés: „Kár az első negyedben összeszedett hátrányért, mert a többi negyed teljesen kiegyensúlyozott küzdelmet hozott.”

2014. szeptember 6. szombat DKA-DSI - Csata "B" 36:57 (7-11, 13-14, 11-13, 5-19) Pontszerzőink: Muzsnay Lilla, Endrey Csenge 7, Nagy Fanni 6, Szabó Emese 5, Magyari Lilla 4, Száva Dorina 3, Nagy Gréta, Szilágyi Anna 2 pont Értékelés: „Gratulálok a lányoknak a küzdeni tudáshoz, 3 negyeden keresztül szoros meccset játszottunk, sajnos az utolsó negyedre elfogyott az erő, illetve sérülések nehezítették a dolgunkat.”

DKA-DSI - Törekvés Török Flóris SE 39:92 (6-18, 14-31, 4-24, 15-19) Pontszerzőink: Muzsnay Lilla 18, Katona Ágnes 6, Szabó Emese, Major Panna 4, Magyari Lilla, Száva Dorina, Major Nóra 2, Szilágyi Anna 1 pont Értékelés: „Sokat kivett belőlünk a Csata elleni meccs, nem sikerült pótolnunk a sérülteket (Csenge már pályára sem lépett, Panna, Mesi sem tudott teljes értékben játszani), így a Törekvés "átrobogott" rajtunk.”

2014. szeptember 7. vasárnap DKA-DSI - Nyíregyháza "B" 76:17 (21-3, 24-2, 16-2, 15-10) Pontszerzőink: Mezei Dóri 17, Muzsnay Lilla 16, Szilágyi Anna 12, Nagy Fanni 7, Major Nóri, Héjas Dorina 6, Száva Dorina 5, Nagy Gréta, Lövei Tamara, Katona Ágnes 2, Magyari Lilla 1 pont Értékelés: „Gratulálok a lányoknak, az első félidőben nagyon határozott védekezést bemutatva, mindenki tudott hozzátenni a csapat teljesítményéhez, és magabiztos győzelmet arattunk. A meccsen legtöbb pontot dobó Mezei Dóri játszott az előző 3 meccsen is, de semmi sem jött össze neki támadásban. Az Ő mai meccsen nyújtott jó játékáért is megérte ez a felkészülési torna. A csapatunk legjobbja azonban a 3 nap alatt mindvégig kiegyensúlyozott, jó teljesítményt nyújtó Muzsnay Lilla volt. Gratulálok Lilla, így tovább! Köszönjük Kata néni segítségét!”

A csapat tagjai: Héjas Dorina, Száva Dorina, Lövei Tamara, Muzsnay Lilla, Major Nóra, Mezei Dóra, Szilágyi Anna, Magyari Lilla, Nagy Fanni, Nagy Gréta, Hadházi Dalma, Katona Ágnes. Edzők: Kozák István, Máthé Kata. A képről hiányzik: Szabó Emese, Endrey Csenge, Major Panna, Szekanecz Vera, Radványi Ágnes.

Gratulálunk!

Cikk nyomtatása