Edzők-úszás | Király Julianna

Születési idő, hely: 1964. 06. 28, Szolnok
Edzői végzettség: Középfokú úszóedzői, testnevelő tanár
Korosztályai a Sportiskolánál: 2003-2004-2005 versenyúszó csoport, hobbi csoport, tanmedencés csoportok

4 éves koromban, a Szüleim beírattak tanfolyamra, ahol hamar megtanultam az úszás alapjait. A nyíregyházi Bessenyei György Tanárképző Főiskola testnevelés szakára jártam, itt az úszás tantárgy elsajátításánál még jobban megszerettem ezt a sportágat. Ennek hatására jelentkeztem középfokú úszóedzőire és a szakdolgozatom témájának is ezt választottam.

Edzői pályafutás:
A főiskola elvégzése után, hasznosítani akartam az itt megszerzett tudást, és a gyerekek úszásoktatásával foglalkoztam. A Sportiskolához 2013. január 1-jével kerültem.

Idáig oktatással foglalkoztam, és nevelőedzőként dolgoztam. Sikernek tartom, hogy sok kicsivel tudtam megszerettetni a sportágamat.

olvasás, zenehallgatás, úszás

Tel.: +36205452523