Edzők-kosárlabda leány | Kozák István

Születési idő, hely: 1967. 03. 03. Debrecen
Edzői végzettség: sportedző
Korosztályai a Sportiskolánál:  U 17 lány, Kadet csapat

Gimnáziumi évek alatt amatőr csapatban kosarazgattunk. Majd a Tanárképző Főiskola elvégzése után a Bocskai István Általános Iskolába kerültem 1990-ben, ahol testnevelő tanárként lányokat és fiúkat tanítottam kosarazni.2016. októberétől a Tóth Árpád Gimnáziumban tanítok.

Rúdugrásban VI. hely az országos bajnokságon Edzői pályafutás: A Tanárképző Főiskola elvégzése után a Bocskai István Általános Iskolába kerültem 1990-ben, ahol testnevelő tanárként lányokat és fiúkat tanítottam kosarazni. A Sportiskolához 1995-ben kerültem.

Országos bajnoki cím 2003-ban a DSI fiú kosarasaival a gyerek bajnokságban Diákolimpiai III. helyezés az országos döntőben a Bocskai István Általános Iskola III. korcsoportos fiú csapatával 2002-ben Nemzetközi tornagyőzelem 2004-ben Belgiumban, 2005-ben Bécsben a DSI 1991-ben született fiú kosarasaival

Célok a Sportiskolánál:
Minél több gyerekkel megszerettetni a kosárlabdázást, közülük a tehetségeket úgy képezni, hogy később az élvonalban is megállják a helyüket.

mindenféle „labdás” sportok (kosárlabda, röplabda, labdarúgás, tenisz, jégkorong, asztalitenisz, tollaslabda, biliárd, stb.), olvasás.

Tel.: +36309215092
E-mail: kozak.istvan@freemail.hu