Edzők-atlétika | Szabó Robert

Születési idő, hely: 1986. 02. 17. Kecskemét
Edzői végzettség: sportedző (atlétika)
Korosztályai a Sportiskolánál: atléták 2005-1986 (gyermek, serdülő, ifjúsági, junior, U23, felnőtt) ugróedző

Általános Iskolás tanulmányaim során, Kecskeméten a Lánchíd Utcai Általános Iskolában testnevelés óráin, majd 10 éves koromtól DSK-s edzéseken ismerkedtem meg a sportág alapjaival.

Ifjúsági VB 13. 2003 Sherbrooke, Canada
Junior VB 18. 2004 Grosetto, Olaszország
Fedett pályás junior világranglista 3. Európa ranglista 2. 2004 (218cm)

A Sportiskolánál edzőként:
2009 februárjában kezdtem a munkát, akkor még egy atlétával, Harsányi Olivérrel. Miután Olivér ebben az évben az év utánpótlás atlétája lett felvettek 2009 novemberében a Sportszolgáltató Kft-hez, majd 2010. novemberben a Sportiskola kötelékéhet kerültem, mint főállású edző.

Harsányi Olivér 2009 U23 EB 4. hely, 2009-es év utánpótlás atlétája. Juhász Tamás háromszoros korosztályos magyar bajnok, ifjúsági válogatott hármasugró, Héraklész Bajnok program kerettag. Magyar Zoltán ifjúsági válogatott hármas- távolugró, Héraklész Bajnok program kerettag.

Célok a Sportiskolánál:
Olimpikonok kinevelése és felkészítése, szakosztály eredményeinek nemzetközi színvonalra emelése.

kosárlabda, strandolás, biciklizés, snowboard, evés.

Tel.: +36709428661
E-mail: robert.szabo.dsc@gmail.com